Powered by Smartsupp

Kvalitní klimatizace za nejlepší ceny

Sinclair

Sinclair se zaměřuje na poskytování klimatizačních jednotek s vynikajícím poměrem cena/výkon. Tyto systémy nabízejí skvělou kvalitu a efektivitu za příznivou cenu, což je ideální volba pro ty, kteří hledají výkonné klimatizační řešení s ohledem na rozpočet.


Pojďme se podívat na některá zajímavá řešení a produkty výrobce Sinclair


Funkce I FEEL

Parádní funkce a přitom tak jednoduchá! Činnost jednotky je závislá na teplotě naměřené čidlem v dálkovém ovladači (místo čidla ve vnitřní jendotce). Čidlo uvnitř ovladače zachytí teplotu v místnosti a vyšle informaci jednotce. Jednotka následně přizpůsobí teplotu a rychlost ventilátoru tak, aby bylo dosaženo požadované teploty a současně splněna podmínka úspory energie.

Ovladač vysílá aktualizované informace každých 10 minut. Pokud jednotka tuto informaci neobdrží, závisí její další chod na teplotě naměřené čidlem uvnitř jednotky.

Špičkový poměr cena/výkon

U žádné jiné značky na světě nenajdete tak dobrý poměr cena/výkon. Kdy za velmi dobré peníze dostanete opravdu kvalitní a stále úsporné klimatizace. To platí jak pro splitová tak pro multi splitová řešení. Můžete si být jisti, že ať už máte dům či byt, tak klimatizacemi Sinclair jej vybavíte nejvýhodněji!

Topení až do - 22 ° C

Multisplitová jednotka MV-E18BI2 je vybavena vyhříváním šasí venkovní jednotky a automatickým odmrazováním kompresoru, jako jedna z mála multi splitových klimatizací je schopna zaručit vytápění až do této arktické teploty.

A to vše při velmi dobré energetické třídě A ++ / A + (vytápění / chlazení)

Temperování na 8 ° C

Máte objekt který potřebujete jen temperovat, a hledáte to nejefektivnější řešení? Tak už nemusíte! Většina našich klimatizací Sinclair má integrovanou funkci temperování, a je schopna sama hlídat temperování objektu na ekonomických 8 °C. Starosti o temperování sezonního objektu tak můžete hodit za hlavu, naše klimatizace se o vše postará sama.


Kompletní katalog se všemi řadami a funkcemi

Dodáme a namontujeme jakoukoli klimatizaci Sinclair!