Powered by Smartsupp

O nás

Společnost EXTRAKLIMA.CZ se specializuje na kompletní instalaci klimatizací na klíč. Jsme zde proto, abychom vám usnadnili cestu k optimálnímu klimatickému řešení pro vaše prostory. S rozhledem na naši dlouholetou zkušenost v oboru vám můžeme zaručit kvalitní a profesionální přístup od začátku až do konce procesu.
Naším cílem je nejen dodat a nainstalovat klimatizaci, ale také vám nabídnout individuální řešení, které dokonale odpovídá vašim potřebám. S naším týmem odborníků můžete mít jistotu, že vaše klimatizace bude instalována s precizností a péčí, kterou si zasluhuje. Vaše spokojenost je pro nás prioritou číslo jedna.
Máme vlastní síť servisních partnerů se kterými spolupracujeme.

 

Vize společnosti
Naše společnost se zavazuje být průkopníkem v poskytování optimálního komfortu prostřednictvím nejkvalitnějších klimatizačních řešení. Naše vize spočívá v tom, že budeme neustále hledat a nabízet pouze ty nejlepší a nejefektivnější produkty na trhu. Svojí odborností a závazkem k excelenci chceme zajišťovat komplexní servis od poradenství a prodeje až po profesionální montáž a spolehlivý servis našim zákazníkům. Jsme odhodláni překračovat očekávání, abychom vytvářeli prostředí maximálního pohodlí a spokojenosti pro naše klienty.

Navíc se zavazujeme k ochraně životního prostředí prostřednictvím našeho zaměření na nejkvalitnější produkty, které nejenže dlouho vydrží, ale jsou také šetrné k životnímu prostředí. Snažíme se minimalizovat ekologický dopad prostřednictvím podpory energeticky úsporných a ekologicky šetrných klimatizačních jednotek. Naše snaha směřuje k dlouhodobé udržitelnosti prostřednictvím nabízení produktů, které minimalizují spotřebu energie a současně poskytují vysokou účinnost a životnost. 


Naši partneři

Jsme hrdí na to, že máme navázané přímé partnerství s předními světovými výrobci, což nám umožňuje nabízet našim zákazníkům ty nejnovější modely za skvělé ceny.

Díky této úzké spolupráci s výrobci můžeme přinášet široký sortiment nejmodernějších produktů, které právě přicházejí na trh. Naše nabídka obsahuje ty nejnovější technologické inovace a aktuální modelové řady, které odpovídají nejnovějším trendům a potřebám našich zákazníků.

Věříme, že tato přímá spolupráce nám umožňuje nabízet nejlepší ceny a vynikající produkty, které přinášejí skvělou hodnotu našim zákazníkům.