Powered by Smartsupp

Pro ty co chtějí to nejlepší!

Dakin

Daikin je synonymem pro excelentní kvalitu a vysoký výkon. Jejich klimatizační systémy jsou známé pro svou spolehlivost, pokročilou technologii a vynikající efektivitu. Pokud hledáte špičkovou kvalitu a maximální výkon, Daikin je ideální volbou pro vaše potřeby.

Jediný výrobce vyrábějící produkty v Evropě pro Evropu - v Brně se vyrábí kompresory, v Plzni pak zbylé komponenty.


Pojďme se podívat na některá zajímavá řešení a produkty výrobce Daikin


Klimatizace Multi+
Daikin jako jediný se může pyšnit unikátním řešením klimatizace které kromě chlazení/vytápění umí i efektivně ohřívat vodu.

Řešení které umožňuje připojit zásobník teplé vody a až 3 vnitřní jednotky.

Klimatizace Daikin nabízejí díky řadě pokročilých řešení energetickou účinnost až A+++. Například jejich charakteristická invertorová technologie snižuje spotřebu energie až o 30 % v porovnání se systémem bez invertoru, a to jednoduše tím, že podle potřeby upravuje otáčky motoru namísto jeho vypnutí a opětovného spuštění.

Opravdu klimatizace Daikin mají nejlepší energetickou účinnost ze všech!

Daikin Emura
Stylová klimatizace s eleagantním designem, špičkovou energetickou účinností a řadou vychytávek!

Klimatizační jednotky mají obvykle rovné linie. Ale jednotka Daikin Emura je hrdá na to, že v tomhle je jiná. Díky zakřivenému přednímu a zadnímu panelu má vnitřní jednotka jedinečný 3D tvar. Zakřivené linie znázorňují proudění vzduchu a zároveň vytvářejí příjemný vizuální efekt v interiéru.

Jednotka Daikin Emura pracuje tak tiše, že na její přítomnost téměř zapomenete. Speciálně navržený ventilátor optimalizuje proudění vzduchu pro dosažení vysokého výkonu při nízké hladině hluku, díky čemuž je jednotka Daikin Emura v provozním režimu prakticky neslyšitelná.

Už jste slyšeli o nejlepší klimatizační jednotce na světě?

Ururu Sarara

Současná nejlepší klimatizační jednotka. Nejefektivnější provoz, inteligentní řízení vlhkosti, větrání s čerstvým vzduchem, inteligentní čištění vzduchu. Prostě to nejlepší!

Rychle a efektivně ochladí nebo vytopí jakoukoli místnost.

Systémy zvlhčování Ururu a odvlhčování vzduchu Sarara zajišťují správné množství vlhkosti ve vzduchu.

Díky výkonné ventilaci jednotky Ururu Sarara si můžete užívat čerstvý vzduch v domácnosti i při zavřených oknech.

Užijte si lepší a čistší vzduch. Daikin Flash Streamer rozkládá alergeny, jako jsou pyly a plísně, a odstraňuje pachy. Navíc funkce automatického čištění udržuje vysoký výkon systému a zároveň zajišťuje delší životnost.

Nejvyšší efektivita

Ururu Sarara získává 80 % svého výkonu ze vzduchu a pouze 20 % z elektřiny. Je to jedna z nejefektivnějších jednotek na světě! 

Kromě toho jednotka dále snižuje spotřebu energie pomocí řady inteligentních technologií a energeticky úsporných nastavení.

Absolutní komfort

Vychutnejte si mimořádný komfort díky třízónovému senzoru detekce pohybu systému Ururu Sarara. Senzor detekce pohybu směruje vzduch mimo osoby a rozpozná-li prázdnou místnost, automaticky přepne systém do úsporného režimu.

Už žádné škrábání v krku od ledového vzduchu z klimatizace

Trojité prostorové inteligentní čidlo pohybu používá snímače pro rozpoznání osob. Následně zaměří proud vzduchu mimo ně. Pokud systém zjistí, že je místnost prázdná, automaticky se přepne do režimu úspory energie


Kompletní katalog se všemi řadami a funkcemi

A to vše a ještě víc pro vás máme k dispozici!