Powered by Smartsupp

Moderní klimatizace se skvělými funkcemi!

Samsung

Samsung se zaměřuje na prodej klimatizačních jednotek s vynikajícími technologiemi a skvělými moderními vychytávkami. Tyto systémy nabízejí skvělou kvalitu a efektivitu za příznivou cenu, Samsung je ideální volba pro ty kteří mají rádi moderní technologie a ocení skvělé SMART vymoženosti. Samsung vyniká svou technologií chlazení vzduchu bez proudění a průvanu Wind-Free.


Pojďme se podívat na některá zajímavá řešení a produkty výrobce Samsung


Technologie proudění vzduchu Wind-Free

Získejte pocit příjemného chládku díky technologii chlazení Wind-Free™. Jemně* a tiše** rozptyluje vzduch díky 23 000 mikrootvorům, takže na vaší kůži nezanechává žádný nepříjemný pocit chladu. Moderní technologie proudění vzduchu také chladí daleko rovnoměrněji rozlehlejší a větší prostory. A užívá při tom o 77 % méně energie než režim Rychlého chlazení***.

Podívejte se jak skvěle funguje Wind-Free technologie v praxi


AI AUTO COMFORT

Režim AI Auto Comfort vás přivede do světa do chytrého bydlení. Aby byl váš život jednodušší a efektivnější, AI Auto Comfort analyzuje podmínky v místnosti a způsob, jakým využíváte vaši klimatizační jednotku. Na základě vašich preferencí a teploty, která panuje venku, automaticky přizpůsobí teplotu uvnitř místnosti a optimalizuje podmínky, abyste si vždy mohli užívat maximální pohodlí.


Detektor pohybu


Vyšší řadí klimatizací Samsung jsou vybaveny detektorem pohybu (Motion Detect Sensor, MDS) efektivně vychladí místnost díky tomu, že působí jako samoregulace výkonu klimatizace. Pokud není zaznamenán pohyb po více než 20 minut, detektor automaticky klimatizaci přepne na úsporný režim WindFree™. V případě nové aktivity ji však okamžitě vrátí zpět do běžného režimu. Také umožňuje nastavení směru proudění vzduchu.Tri-Care Filter


Mějte doma vnitřní ovzduší čisté díky Tri-Care Filter. V třech vrstvách které vnitřní jednotka obsahuje najdeme filtr s vysokou hustotou, který čistí vzduch od velkých prachových částic, vláken a zvířecích chlupů. Také obsahuje filtr svrchní vrstvy vytvořený z minerálu zeolit, který zachycuje ten nejjemnější prach, a navíc pomáhá snižovat množství virů, bakterií a alergenů.


Kompletní katalog se všemi řadami a funkcemi

Chcete moderní bezprůvanovou klimatizaci Samsung?