Powered by Smartsupp

Špičkové klimatizace za rozumnou cenu

LG

LG nabízí klimatizační jednotky, které kombinují solidní kvalitu se dostupnou cenou. Jsou vhodné pro ty, kteří hledají spolehlivost a dobrou kvalitu za rozumnou cenu. LG se soustředí na poskytování efektivních systémů s uživatelsky přívětivým designem a zajímavými funkcemi pro každodenní život.


Pojďme se podívat na některá zajímavá řešení a produkty výrobce LG


Duální invertor

LG DUAL Inverter Compressor™ zajistí dosažení příjemné teploty rychleji a úsporněji.

Kompresor je srdce klimatizace, ale sledování jeho činnosti, zda funguje správně, efektivně nebo hlučně, může být stresující i nákladné. Duální invertorový kompresor LG nabízí efektivní řešení. Výsledkem je klimatizace, která chladí rychleji, vydrží déle a běží tišeji než konvenční modely.


LG DUALCOOL AIR PURIFICATION

Jediná klimatizace na světě, která kombinuje čističku vzduchu s klimatizací.

- Systém filtrace 2 v 1
- Antibakteriální omyvatelný předfiltr
- Mikro prachový filtr
- Snímač koncentrace vnitřního prachu
- Iontový difuzér
- Zobrazení aktuální čistoty vzduchu na displeji

LG Gallery

Asi ta jediná klimatizace na světě jejiž vnitřní jednotka jako klimatizace vůbec nevypadá! Jednotka do které si můžete vložit vlastní obraz a zcela ji tak skrýt v místnosti.

Klimatizace LG ARTCOOL gallery díky svému stylovému a inovativnímu vzhledu dokonale zapadne do vašeho domova. 3D proudění vzduchu zaručuje díky trojsměrnému schématu proudění jemnější a přirozenější proudění vzduchu.

Nízká hlučnost

Klimatizace společnosti LG jsou při provozu tiché, neboť využívají jedinečný šikmý ventilátor a invertorový kompresor, které odstraňují zbytečný hluk a umožňují plynulý provoz.

Hlučnost vnitřních jednotek jen 19 dB.

Ale pozor! LG myslí i na vaše sousedy, protože i venkovní jednotky klimatizací značky LG mají funkci, která snižuje jejich venkovní hluk, a v husté zástavbě a tiché noci nikoho neruší díky nižší hlučnosti venkovní jednotky!

Čištění vzduchu

Více než 3 miliony iontů sterilizuje nejen vzduch proudící klimatizací, ale rovněž škodlivé látky a pachy v okolí jednotky. Bylo prokázáno, že čistič vzduchu sterilizuje během 60 minut více než 99% přilnavých bakterií. (Sterilizace více než 99,9% bakterie E. coli během 30 minut a během 60 minut více než 99,6% bakterie S. aureus.)


Kompletní katalog se všemi řadami a funkcemi

A to vše a ještě víc pro vás máme k dispozici!